• HOME .
  • O SMARTMIND MEDIA

NASZE USŁUGI

STWORZYMY COŚ WSPANIAŁEGO DLA TWOJEGO BIZNESU
Gadżety reklamowe
Sprawdzone i ciekawe propozycje dostosowane do potrzeb. Upominki i gadżety reklamowe na targi, eventy i każdą inną okazję. Konfekcjonowanie.
Think Green
Ekologiczne produkty. Możliwość przygotowania dowolnie spersonalizowanych zestawów upominkowych. Dopasowane do budżetu i preferencji odbiorcy.

NASZA MISJA

NASZE WARTOŚCI

Uczciwość i rzetelność – działamy w uczciwy i odpowiedzialny sposób, zawsze dążąc do utrzymania jak najwyższych standardów obsługi.

 

Klient znajduje się w centrum naszej uwagi – jesteśmy przedsiębiorczy i elastyczni, nasz zespół kierujemy się korzyściami dla klienta i dążymy do zapewnienia najwyższej jakości naszej pracy.

 

Współpraca – wierzymy w różnorodność, siłę pracy zespołowej i w to, że pracując razem potrafimy dostarczyć wyjątkowe rezultaty naszym klientom.

 

Zrównoważony rozwój – jesteśmy odpowiedzialni za utrzymanie naszego świata i społeczeństwa w równowadze, dlatego przykładamy najwyższą wagę do jakości materiałów jakie proponujemy naszym klientom.

 

Zaufanie - mamy świadomość, że zaufanie jest najważniejszą wartością we współpracy pomiędzy partnerami biznesowymi.

 

Profesjonalizm - w oparciu o 15 lat doświadczenia zbudowaliśmy profesjonalny biznesowy model współpracy z naszymi Klientami.

W tej branży niezwykle ważne jest, aby zawsze mieć otwarty umysł i nieustannie poszukiwać nowych rozwiązań, które pomogą naszym klientom w realizacji ich celów marketingowych.

Marcin

Smart Mind Media

NASZ ZESPÓŁ

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

smm-marcin

Marcin

Smart Mind Media
Staram się maksymalnie ułatwiać życie naszym klientom. Nowym pomysłem jest opracowywanie i produkcja gier planszowych dla firm.
Iwona

Iwona

Think Green
Jestem zwolenniczką zielonego marketingu i dlatego stworzyłam ekologicznymi sklep THINK GREEN z produktami zarówno dla firm jak i osób prywatnych.
POROZMAWIAJMY O ZLECENIU
Naszą misją jest dostarczanie sprawdzonych, wyjątkowych i jak najbardziej przyjaznych środowisku gadżetów reklamowych.